• ×

  İl Başkan Yrd/Siyasi Hukuki İşler

  MEHMET AKIN

 • ×

  İl Başkan Yrd/Teşkilat

  İBRAHİM EROL BAŞATAÇ

  1955 yılında Çankırı’da doğdu. 1981 yılında Ankara Üniversitesi Veterinerlik Fakültesinden mezun oldu. Kırklareli Tarım İl Müdürlüğünde Hayvan Sağlığı Şube Müdürüyken emekli oldu. Trakya Bölgesi Veteriner Hekimler Odası Başkanlığında 4 yıl Genel Sekreterlik yaptı. Ak Parti Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği ve Halkla İlişkiler Başkanlığı ve SKM görevlerinde bulundu. 2012 yılında İl Yönetim Kurulu Üyeliği görevinde bulundu. Halen İl Yürütme Kurulu Teşkilat Başkanlığı görevini yapmakta. Evli ve iki çocuk babası.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Seçim İşleri

  YUNUS ERCAN DAĞTAŞ

 • ×

  İl Başkan Yrd/Tanıtım Medya

  NURDAN ŞAR

  1974 Kırklareli doğumlu. İlk, orta, lise tahsilini Kırklareli'nde yaptı. Aöf Fotoğraf ve Kameramanlık Bölümünden mezun oldu. Yerel bir gazetede kısa süre çalıştı. 2018 yılında Kapadokya Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümünden mezun oldu. 2015 yılından beri Kırklareli İHH'da Yetim Birimi Başkanı. 2012 yılında Ak Parti Kırklareli Tanıtım ve Medya başkanlığı görevinde bulundu. 2014'de Yerel Seçimlerde Belediye Meclis Üyeliğine Aday Adayı oldu. Halen Partide Tanıtım ve Medya Başkanlığı görevini ifa etmekte.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sosyal Politikalar

  FATMA SAĞLAM

  1985 yılında Kırklareli’nde doğdu. İlk ve ortaokulu Kırklareli’nde okudu. Ön lisans mezunu. Ev Hanımı. Uzun dönem Kadın Kollarında görev aldı. Eşi de Kurucu Gençlik Kolları üyesi, evli ve iki çocuk annesi.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Dış İlişkiler

  EMRE KOVANKAYA

  1985 İstanbul doğumlu. 2004 yılından itibaren Kırklareli’nde ikamet etmeye başladı. 2007 yılında İl Gençlik Kolları, 2014 yılında İl Yönetim Kurulu Üyeliği ve İl Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundu. Halen Ensar Vakfı Üyesi. Esnaf, Kırtasiye, matbaa ve reklam işleriyle uğraşıyor. Evli ve iki çocuk babası.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Yerel Yönetimler

  SİNAN ÖNTUFAN

  1976 yılında Kırklareli’nde doğdu. İlkokulu Hamdi Helvacıoğlu, orta ve lise öğrenimimi Kırklareli Anadolu Lisesinde tamamladı. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 1999 yılında mezun oldu. Askerlik hizmetimi Ankara G.A.T.A . ‘da piyade olarak ifa etti. 7 yıl İstanbul’da serbest avukatlık yaptı. Halen Kırklareli’nde avukat olarak meslek hayatını sürdürüyor. 3. Dönem Ak Parti Kırklareli İl Yönetim Kurulunda görev aldı. Evli, bir kız çocuğu babası.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ekonomi İşler

  EMRULLAH DOĞU

  1969 yılında Kırklareli Kofçaz’da doğdu. 2014 yılında 5. Olağan Kongre ile İl Yönetim Kurulu Üyeliği ve İl Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundu. Halen İl Ekonomi İşleri Başkan Yardımcılığını yürütmekte. Mandra İşletmeciliği yapıyor. Evli ve 2 çocuk babası.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler

  RECEP PATRON

  1970 Kırklareli Demirköy ilçesi Balaban Köyünde doğdu.1988-2014 yılları arasında TSK'da görev yaptı. Evli, 3 çocuk babası. Halen Partimizde İl Başkan Yardımcısı İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanlığı, İl Teşkilat Başkan Yardımcılığı ve Vize İlçe Koordinatörlüğü görevini yürütmekte Türk Polis Teşkilatı Güçlendirme Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Kırklareli UZDER Derneği İl Başkanı.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Mali ve İdari İşler

  İLKNUR FUNDA SÖYLEMEZ

  1974 Merzifon’da doğdu. İlk ve Orta öğretimini İstanbul’da tamamladıktan sonra Yüksek Öğrenimini, Trakya Üniversitesi Kırklareli Meslek Yüksek Okulu Muhasebe ardından AÖ işletme Fakültesi İşletme Bölümünü bitirdi. 2014 Yerel seçimlerinde İl Genel Meclisi Aday Adayı oldu. Partimizin farklı kademelerinde görev yaptı. 2004 yılından bu yana Kırklareli Merkezde Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak çalışmakta.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ar-Ge

  ŞEREF SAĞLIK

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sekreterlik

  HÜSAMETTİN ÖZSOY

  16.06.1955 Uzunköprü Edirne’de doğdu. İlkokul mezunu. İşçi emeklisi olan Hüsamettin ÖZSOY, 2 erkek çocuk babası. Bir oğlu Gazi Polis, Gelini Nefise ÖZSOY 2016 yılında Mardin Midyat’ta şehit düşmüştür.

 • ×

  İl Başkan Yrd/İnsan Hakları

  SEREN ERDEM

 • ×

  İl Başkan Yrd/Çevre, Şehir ve Kültür

  VEDAT KOÇMUŞ

  25,03,1957 kırklareli doğumlu askere gidene kadar sıhhi tesisat işlerinde çaliştim askerden sonra yurt dışına işçi olarak gittim 21 yil kaldiktan sonra türkiyeye kesin dönuş yaptim emekli oldum.