• ×

  İl Başkan Yrd/Siyasi Hukuki İşler

  MEHMET AKIN

  1973 Antalya Elmalı doğumluyum. 1991 Refah Partisi İl yönetim kurulu üyeliği, 2002 ak parti kirklareli kurucu İl yönetim kurulu üyeliği. 3 dönem İl Başkan yardımcılığı görevlerini yaptım. Ticaret ile uğraşıyorum Evli 2 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Teşkilat

  İBRAHİM EROL BAŞATAÇ

  1981 YILINDA ANKARA ÜNİVERSİTESİ VETERİNER FAKÜLTESİNDEN MEZUN OLDUM.TARIM BAKANLIĞININ ÇEŞİTLİ KADEMELERİNDE İDARECİ OLARAK GÖREV YAPTIM.1993 YILINDA ALMANYADA HAYVAN ISLAHI KONUSUNDA ÇEŞİTLİ ÇALIŞMALAR YAPTIM.TRAKYA BÖLGESİ VETERİNER HEKİMLER ODASI BAŞKANLIĞININ 4 YIL GENEL SEKRETERLİĞİNİ YAPTIM.KIRKLARELİ TARIM İL MÜDÜRLÜĞÜNDE HAYVAN SAĞLI ŞUBE MÜDÜRÜ İKEN EMEKLİ OLDUM.AK PARTİ AİLESİNE KATILDIM.MERKEZ İLÇE YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLDİM.BURADA HALKALA İLİŞKİLER BAŞKANLIĞI VE SKM DE GÖREV YAPTIM.DAHA SONRA 2012 YILINDA İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLDİM.SIRASI İLE İL SEKRETERLİĞİ SİYASİ VE HUKUK İŞLER BAŞKANLIĞINDA BULUNDUM.HALEN İL YÖNETİM KURULU ÜYESİYİM.SEÇİM İŞLERİ BAŞKANI OLARAK GÖREV YAPMAKTAYIM.EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Seçim İşleri

  SİNAN ÖNTUFAN

 • ×

  İl Başkan Yrd/Tanıtım Medya

  GÖKHAN YEŞİL

  31.07.1989 Kırklareli doğumluyum.Kırklarelide ikahmedgah ediyorum. Kırklareli Endüstiri Meslek Lisesi mezunuyum.2010 yılından itibaren Pınarhisar Halk Eğtim Merkezi Müdürlüğünde Tekvvando branşı spor eğitmenliği yapıyorum

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sosyal Politikalar

  SERAP KAYRAKLIK

  1970 ankara doğumluyum evliyim iki çocuk annesiyim emniyet genel müdürlüğünden komiser rütbesi ile emekli oldum halen Kırklareli ili ak parti teşkilatı ana kademede il başkan yardımcısı olarak görev yapmaktayım

 • ×

  İl Başkan Yrd/Dış İlişkiler

  ÖZCAN ÇİFTÇİ

  1969 ŞEBİNKARAHİSAR DOĞUMLUYUM İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT MEZUNUYUM

 • ×

  İl Başkan Yrd/Yerel Yönetimler

  EMRE KOVANKAYA

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ekonomi İşler

  EMRULLAH DOĞU

  1969 KIRKLARELİ KOFÇAZ DOĞUMLUYUM DOĞU SÜT ÜRÜNLERİ İŞLETMESİ SAHİBİYİM

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler

  ANDAÇ VİŞNE

  1978 kırklareli doğumluyum ilk orta ve lise tahsilimi kırklarelinde tamamladım aöf elektirik dağıtım mezunuyum 1999 yılında askerliğimi tamamladım 2004 yılına kadar serpest işle uğraştım daha sonra tredaşta göreve başladım ve halen orada çalışmaktayım

 • ×

  İl Başkan Yrd/Mali ve İdari İşler

  İLKNUR FUNDA SÖYLEMEZ

  1974 Merzifon doğumluyum İlk ve Orta öğretimimi istanbulda tamamladım yükseköğrenimimi öncelikle trakya üniversitesi kırklareli meslek yüksek okulu muhasebe ardından aö işletme fakültesi işletme bölümünü bitirdim halen aü iktisat fakültesi uluslar arası ilişkiler 2. sınıftayım 2014 yerel seçimlerinde il genel meclisi aday adayı oldum 2004 yılından bu yana kırklareli merkezde serbest muhasebeci mali müşavir olarak çalışmaktayım

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ar-Ge

  HAKAN ERBİLGİN

  1978 yılında Gaziantep'te doğdu. İstanbul Kabataş Erkek Lisesinden mezun oldu. Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesinden 2000 yılında mezun oldu. 2003 yılından bu yana Kırklareli ili Üsküp beldesinde serbest eczacı olarak Hakan Eczanesini işletmektedir. İyi derecede İngilizce bilmekte olup evlidir.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sekreterlik

  SEVAL BALTALI

  1987 Kırklareli doğumluyum. İlk ve Orta Öğrenimimi Kırklareli’nde tamamladım. 2008 Yılında Dumlupınar Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun oldum. 2014 yılında Kırklareli Üniversitesi’nde Pedagojik Formasyon Eğitimi aldım. 2016 yılında Kırklareli Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı-Eski Türk Edebiyatı alanında Yüksek Lisans Eğitimimi tamamladım. 2011 yılından bu yana Partimizin çeşitli kademelerinde aktif olarak görev yapmaktayım. 2011-2014 yılları arasında Gençlik Kolları Yürütme Kurulunda; 2014 yılından bu yana da İl Yönetim Kurulu ve Yürütme Kurulunda görevimi sürdürmekteyim.

 • ×

  İl Başkan Yrd/İnsan Hakları

  FİLİZ ÇALIŞKAN

  İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi mezunuyum. Türkiye istatistik kurumu (TVİK) kontrollük, Türkiye İstatistik Kurumu (TVİK) Kırklareli temsilcisi 2007 yılından itibaren öğrenci servisi yapıyorum. Müşteri temsilcisiyim.(kendi aile şirketinde Çalışkan Seyahat)

 • ×

  İl Başkan Yrd/Çevre, Şehir ve Kültür

  VEDAT KOÇMUŞ

  25,03,1957 kırklareli doğumlu askere gidene kadar sıhhi tesisat işlerinde çaliştim askerden sonra yurt dışına işçi olarak gittim 21 yil kaldiktan sonra türkiyeye kesin dönuş yaptim emekli oldum.