• İçişleri Bakan Yardımcısı Ersoy Kırklarelide

  İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet ERSOY, 13 Nisan 2018 Cuma günü Kırklareli’ne geldi. İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, Kırklareli Valisi Orhan Çiftçi ile birlikte Kırklareli Göç İdaresi Müdürlüğü Pehlivanköy Geri Gönderme Merkezi’nde incelemelerde bulundular.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev onuruna yemek verdi

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev onuruna Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde yemek verdi.
  Genel Başkan'dan
 • Halkımızla El ELe

  Ak Parti Kırklareli İl Başkanlığı her Pazartesi aralıksız sürdürdüğü Halk Günlerinde, vatandaşlarla bir araya gelerek, dertlerine çare bulmaya, isteklerini dinlemeye ve fikir alışverişinde bulunarak istişare etmeye devam ediyor.
  Teşkilat
 • Siyaset Akademisi Devam Ediyor

  Siyaset Akademisinde bu hafta, İkna ve Müzakere dersini Ak Parti Genel Merkez Ar-Ge Başkan Yardımcısı 23. Dönem Yozgat Milletvekili Dr. Osman ÇOŞKUN beyle, İrfan dersini Mahmut YÜCER hocamızla gerçekleştirdik.
  Teşkilat
 • Necdet ÜNÜVAR Kırklareli Zİyareti

  TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı ve AK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar tarafından AK Parti Kırklareli İl Başkanlığı ziyaret edildi. Kırklareli Milletvekili Selahattin Minsolmaz ile AK Parti Kırklareli İl Başkanı Alper Çiler tarafından ilk olarak hoş geldin konuşması yapılırken, TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı ve AK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar’ın Kırklareli’ye değer veren bir kişi olduğu ifade edildi. Daha sonra partililer ile görüşen ve sohbet eden TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı Necdet Ünüvar, basın mensuplarına yaptığı açıklamada; Halkın sağlığı için bıkmadan, usanmadan, yorulmadan çalışmaya devam edeceklerini dile getirdi. 2023’te Türkiye’yi çok daha ileriye götürmek için çalıştıklarını anlatan Ünüvar; Geçmişte Sağlık Bakanlığı Müsteşarı olarak görev yaptığını, Türkiye’nin Sağlık Alanı’nda önemli mesafeler kat ettiğini aktardı.
  Teşkilat
 • Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK), Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplandı

  Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK), Cumhurbaşkanı ve Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı.
  Genel Başkan'dan
 • Yerel Yönetimler Toplantısı

  Yerel Yönetim, Belediyecilik hizmetleri ve Yeni KIRKLARELİ için istişare toplantımızı gerçekleştirdik..
  Teşkilat
 • 18 Mart Çanakkale Zaferi

  18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Gününde Kırklareli Şehitliğinde düzenlenen törene teşkilatımızla birlikte katıldık.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtladı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mecliste gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtladı.
  Genel Başkan'dan
 • Başkomutanımız Cumhurbaşkanımız Sn.Recep Tayyip Erdoğan’ı Batı Trakya Gümilcine’de Karşılıyoruz.

  Ak Parti Trakya İl Başkanları Olarak ; Edirne İl Başkanı Sn İlyas Akmeşe , Tekirdağ İl Başkanı Sn Cüneyt Yüksel ve Çanakkale İl Başkanı Sn Yeşim Karadağ ile Başkomutanımız Cumhurbaşkanımız Sn.Recep Tayyip Erdoğan'ı Batı Trakya Gümilcine'de Karşılıyoruz.
  Teşkilat