• 3 Aralık Dünya Engelliler Günü programına M.vekilimiz ve teşkilatımız ile katıldık.

  Kırklareli Valiliği Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi Müdürlüğü tarafından 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeni ile hazırlanan programa M.vekilimiz ve Teşkilâtımız ile katıldık. Emeği geçen başta aileleri olmak üzere herkese çok teşekkür ederiz. #SevgiEngelTanımaz.
  Türkçe
 • Haftalık Olağan Pazartesi Halk gününümüzde Partimiz Hamdolsun Yine Doldu Taştı.

  Haftalık Olağan Pazartesi Halk gününümüzde Partimiz Hamdolsun Yine Doldu Taştı . Rabbim; Samimiyet ve güleryüz içinde birlik ve beraberliğimizi bozmasın inşallah. Hayır dualarını üzerimizden eksik etmesin inşallah.
  Türkçe
 • Üsküp Belediyemiz Tarafından Düzenlenen TOKİ 145 Dairelik Temel Atma Törenine Katıldık.

  Üsküp Belediyemiz Tarafından Düzenlenen TOKİ 145 Dairelik Temel Atma Törenine Katıldık. Devamı diğer belde ve ilçelerimize de yapılacak inşallah.
  Türkçe
 • Kasım ayı Merkez İlçe Danışma Meclisi Toplantımızı Gerçekleştiriyoruz.

  Kasım ayı Merkez İlçe Danışma Meclisi Toplantımızı Gerçekleştiriyoruz. Rabbim birlik ve beraberliğimizi bozmasın inşallah. Biz Büyük Bir Aileyiz
  Türkçe
 • Bulgaristan Sofya Büyükelçimiz Sn.Süleyman Gökçe’yi makamında ziyaret ettik.

  Bulgaristan Sofya Büyükelçimiz Sn.Süleyman Gökçe'yi makamında ziyaret ettik. Bulgaristan da yaşayan soydaşlarımız hakkında istişarelerde bulunduk.
  Türkçe
 • Uluslarası Selanik Turizm Fuarına Katılım sağlayarak Türkiye’den gelen standları ziyaret ettik.

  Uluslarası Selanik Turizm Fuarına Katılım sağlayarak Türkiye'den gelen standları ziyaret ettik.
  Türkçe
 • Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 79. Yıl dönümünü Selanik’te andık.

  AK Parti Trakya İl başkanları olarak ; Bu sene de 10 Kasım'da Türkiye Cumhuriyetinin Kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 79. Yıl dönümü nedeniyle Selanik’te Atatürk’ün doğduğu evde düzenlenen anma programına katılım sağladık. Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü bir kez daha rahmetle anıyoruz. Ruhu şad olsun.
  Türkçe