• Sn.Valimiz Orhan Çiftçi bey İl binamızda iade-i ziyarette bulundular.

  Sn.Valimiz Orhan Çiftçi bey İl binamızda iade-i ziyarette bulundular. Allah Devletimize zeval vermesin inşallah.
  Türkçe
 • Teşkilat olarak değerli büyüklerimizi evlerinde ve işyerlerinde ziyaret ederek hasbihal ettik.

  “Kadim Ustalarımıza Vefa Programı”kapsamında, İl Başkanımız,İlçe Başkanımız,İl Gençlik Kolları Başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimiz değerli büyüklerimizi evlerinde ve işyerlerinde ziyaret ederek hasbihal ettiler. Ziyaretlerimiz devam edecek. #VefaDönemi #BirlikteDahaGüçlüKırklareli
  Türkçe
 • Cihannüma Derneği vesilesi ile Sabah Buluşması Programında Bu hafta Armağan Köyümüzdeyiz.

  Cihannüma Derneği vesilesi ile Sabah Buluşması Programında Bu hafta Armağan Köyümüzde Sabah Namazı ve Çay sohbetimizi gerçekleştirdik. Armağan köyü Muhtarımıza da misafirperverliğinden dolayı çok teşekkür ederiz. Allah tekrarını nasip etsin inşallah.
  Türkçe
 • Kırklareli Merkez İlçe Başkanlığımızın , seçim kurulundan mazbatasını aldık.

  Kırklareli Merkez İlçe Başkanlığımızın , seçim kurulundan mazbatasını aldık. Bu bereketli yağmurlu günde candan ve samimi duygularla; çok yoğun katılım sağlayan tüm teşkilât mensuplarımıza ve ak sevdalı hemşerilerimize şükranlarımızı sunuyorum. Allah utandırmasın inşallah. Biz Büyük Bir Aileyiz. Hedef 2019
  Türkçe
 • Sn.Milletvekilimizin katılımları ile Olağan Yürütme ve Yönetim Kurulu Toplantımızı Gerçekleştirdik

  Sn.Milletvekilimizin katılımları ile Haftalık Olağan Yürütme ve Yönetim Kurulu Toplantımızı Gerçekleştiriyoruz. Toplantımız hayırlara vesile olsun inşallah. Biz Büyük Bir Aileyiz.
  Türkçe
 • Milletvekilimiz ile Kirklarelimizdeki Sivil Toplum Kuruluşlarımızı ziyaret ettik.

  Milletvekilimiz ile Kirklarelimizdeki Sivil Toplum Kuruluşlarımızdan; Memur-Sen , Tügva, Cihannüma ve Ensar Vakıflarını ziyaret ettik. Fikir alışverişlerinde bulunarak gelecek ile ilgili yapabileceklerimizi projeleri konuştuk.
  Türkçe
 • 6.Olağan Merkez İlçe Kongremizi Bilim sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sn.Faruk Özlü ile gerçekleştirdk

  6.Olağan Merkez İlçe Kongremizi Bilim sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sn.Faruk Özlü'nün teşrifleriyle gerçekleştiriyoruz. Hayırlı olsun inşallah.
  Türkçe