• Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 79. Yıl dönümünü Selanik’te andık.

  AK Parti Trakya İl başkanları olarak ; Bu sene de 10 Kasım'da Türkiye Cumhuriyetinin Kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 79. Yıl dönümü nedeniyle Selanik’te Atatürk’ün doğduğu evde düzenlenen anma programına katılım sağladık. Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü bir kez daha rahmetle anıyoruz. Ruhu şad olsun.
  Türkçe
 • Lüleburgaz Ekim Ayı İlçe Danışma meclisi toplantısına katıldık.

  Lüleburgaz Ekim Ayı İlçe Danışma meclisi toplantısına katıldık. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın inşallah. Biz Büyük Bir Aileyiz. Yeni Üyelere de rozetlerini taktık.
  Türkçe
 • M.vekilimiz ve Teşkilâtımız ile Cumhuriyetimizin 94. Yılında çelenk sunma programına katıldık.

  M.vekilimiz ve Teşkilâtımız ile Cumhuriyetimizin 94. Yılında Kırklareli Özgürlük ve Demokrasi Meydanında çelenk sunma programına katıldık.
  Türkçe
 • Valiliğimiz tarafından düzenlenen 19 Ekim Muhtarlar Günü Kutlama Programına Katıldık.

  Valiliğimiz tarafından düzenlenen Merkez Köy , Belde ve Mahalle Muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü Kutlama Programına Katıldık. Tüm Muhtarlarımızdan Allah razı olsun.
  Türkçe
 • Genel Merkez Teşkilat Başkan Yrd. Sn. Murat Yıldırım İl başkanlığımızı ziyaret etti.

  Genel Merkez Teşkilat Başkan Yrd., Marmara Bölgesinden Sorumlu Koordinatörümüz Sn.Murat Yıldırım , İl Başkanlık Binamızda Kongresi Biten tüm ilçe Başkanlarımız ve yeni yönetimlerine teşekkür ve hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdiler. Allah yar ve yardımcımız olsun. Hemşerilerimizin desteği ve teveccühü ile 2019 Kırklarelinde Tüm Belediyelere Talibiz Inşaallah.
  Türkçe
 • Sn.Valimiz Orhan Çiftçi bey İl binamızda iade-i ziyarette bulundular.

  Sn.Valimiz Orhan Çiftçi bey İl binamızda iade-i ziyarette bulundular. Allah Devletimize zeval vermesin inşallah.
  Türkçe
 • Teşkilat olarak değerli büyüklerimizi evlerinde ve işyerlerinde ziyaret ederek hasbihal ettik.

  “Kadim Ustalarımıza Vefa Programı”kapsamında, İl Başkanımız,İlçe Başkanımız,İl Gençlik Kolları Başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimiz değerli büyüklerimizi evlerinde ve işyerlerinde ziyaret ederek hasbihal ettiler. Ziyaretlerimiz devam edecek. #VefaDönemi #BirlikteDahaGüçlüKırklareli
  Türkçe