• 6. Olağan Kongre Sürecimiz Lüleburgaz Büyükkarıştıran Belde Kongremiz ile başladı.

  6. Olağan Kongre Sürecimiz Lüleburgaz Büyükkarıştıran Belde Kongremiz ile başladı. Rabbim; seçilen belde başkan ve yönetimlerine hayırlı hizmetler etmeyi nasip etsin, Birlik ve beraberliğimizi daim eylesin inşallah.
  Türkçe
 • Gümrük ve Ticaret Bakanımız Sn. Bülent Tüfenkçi ilimizi ziyaret etti.

  Gümrük ve Ticaret Bakanımız Sn. Bülent Tüfenkçi ilimizi ziyaret etti.
  Türkçe
 • 15 TEMMUZ DESTANI KIRKLARELİ MİLLİ BİRLİK YÜRÜYÜŞÜ VE DEMOKRASİ MEYDANINDA NÖBETİMİZ.

  15 TEMMUZ DESTANI KIRKLARELİ MİLLİ BİRLİK YÜRÜYÜŞÜ VE DEMOKRASİ MEYDANINDA NÖBETİMİZ. YOĞUN KALABALIK DÜŞMANA KORKU, DOSTA GÜVEN VEREN BİR KATILIM GÖSTEREN TÜM HEMŞERİLERİMİZDEN ALLAH RAZI OLSUN. TEŞEKKÜRLER KIRKLARELİ. #15TEMMUZUNUTMADİK #15TEMMUZDAMEYDANLARDAYIZ
  Türkçe
 • Yeni Valimiz Sn.Orhan Çiftçi beyi makamında ziyaret ettik.

  Yeni Valimiz Sn.Orhan Çiftçi beyi makamında ziyaret ettik. Rabbim mahçup etmesin , hep birlikte hayırlı hizmetlere vesile olmamızı nasip etsin inşallah.
  Türkçe
 • 117. İl Başkanları İstişare Toplantımızı Genel Merkez’de Gerçekleştiriyoruz.

  Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sn.Mustafa Ataş Başkanlığında, 117. İl Başkanları İstişare Toplantımızı Genel Merkez'de Gerçekleştiriyoruz.
  Türkçe
 • İl Başkanlığımızca Düzenlenen Bayram Programı

  İl Başkanlığımızca Düzenlenen Bayram Programına Katılan Milletvekillerimiz Ahmet Gökhan Sarıçam, Şenol Gürşan ve Hüseyin Bürge başta olmak üzere tüm teşkilat Mensuplarımıza ve Hemşehrilerimize,Şahsım ve Teşkilatım adına teşekkür ederim. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın inşallah.
  Türkçe
 • Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sn. Berat ALBAYRAK’ın katılımlarıyla Trakya İftar buluşması

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sn. Berat ALBAYRAK'ın katılımlarıyla Trakya İftar buluşması.Tekirdağ ve Edirne Milletvekillerimiz , İl Başkanlarımız ve Teşkilatlarimiz ile gerçekleştirdik.
  Türkçe