AK SİTELER AK SİTELER
Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
AK İcraatlar

AK İcraatlar

Birlikte başardık!

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
28-10-2019 20:54:20

Ekim Ayı İl Danışma Meclisi Toplantımızı Yaptık

AK Parti Kırklareli İl Teşkilatımızın İl Danışma Meclis toplantısını 27 Ekim Pazar günü gerçekleştirdi. Partililerin yoğun katılımı ile düzenlenen toplantıya; İl Başkanımız Alper Çiler, Merkez İlçe Başkanımız Can Cafer Toklucu, Kadın Kolları Başkanımız Aslı Karakahya, Gençlik Kolları Başkanımız Bahadır Kovankaya, İlçe ve Belediye Başkanları, İl Genel ve Belediye Meclis Üyeleri ile çok sayıda partili katılım gösterdi.
Toplantının açılış konuşmasını İl Başkanımız Alper Çiler yaptı. Çiler konuşmasında şunları söyledi;

“Bugünlere kolay gelmedik”
“Biliyorsunuz hep beraber vekilimizle, teşkilatımızla çok uyumlu bir ekibiz. 31 Mart seçimlerini çok iyi bir şekilde geçirdik ve noktaladık. Bu seçimlerde Kırklareli’nde bulunan 8 ilçenin 4 tanesini aldık AK Parti olarak. Tüm belediye başkanlarını öncelikle tebrik ediyorum. Buradaki herkesin emeği çok fazla, Allah hepinizden razı olsun. Bu günlere kolay gelmedik bizim tabirimizle zor bir coğrafyada bulunuyoruz. Ama bu davaya gönül vermiş, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan için ölmeye hazır insanlar bir araya geldiği için sizlerle gurur duyuyorum.
“Her şeyin başı inanmak ve samimi olmak”
Kızılcahamam kampından bahseden Başkan Çiler, “Kampımızda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan özellikle ilimize çok teşekkür etti ve bizlerle gurur duyduğunu söyledi. Bizler de kendisinin burada misafir olduğu ilçeyi alarak kendisinin yüzünde bir gülümseme oluşturabildiysek çok mutlu olduk. İnşallah bundan sonra daha iyi işler başaracağız ama yükümüz daha da ağır işimiz daha da zor. Ne kadar övgüye mazhar olursanız büyük yük sırtınızda ama hep beraber daha iyi şeyler başarabileceğiz inşallah”
Başkan Alper Çiler, konuşmasının sonunda Türkiye’nin bekası ve kurtuluşu için şehit gazi olan herkese minnetlerini sundu...
Bakın 30 Kasım 2014’te göreve geldik. Bu 30 Kasım’da 5. yılımızı dolduracağız. Bu 5 yılın sizleri sevmek ve güvenmekle olduğuna inanıyorum. Hatalarımız mutlaka olmuştur. Ancak bilerek yapmamak bizler için önemli. Yaptıysak da özür dilemeyi bilmek gerekiyor. Biz bu günlere kolay kolay gelmedik. Her şeyin başının inanmak ve samimi olmak olduğunu düşünüyorum.” dedi.


İstanbul’da bulunması sebebiyle programa katılım gösteremeyen AK Parti Kırklareli Milletvekilimiz Selahattin Minsolmaz, divana gönderdiği mesaj okundu. Minsolmaz mesajında şunları kaydetti;
“Bosna Sancak Kültür ve Yardımlaşma Derneği'nin 30. Kuruluş ve Açılış programı, vesilesiyle İstanbul’da olduğumdan, Partimizin Ekim ayı İl Danışma Meclisi Toplantısında bulunamıyorum.
Ümmetin ve milletimizin huzur ve refahına kendini vakfetmiş bu kutlu davanın her kademedeki neferinin buluşarak, istişarelerin yapıldığı il danışma meclisimiz hayırlı olsun.
Ben değil, biz ruhunun esas olduğu AK Parti siyaseti; her şeyden önce bir dava, terbiye ve gönül siyasetidir. Bu terbiyede paylaşma, kardeşlik, yardımlaşma ve dayanışma önceliğimizdir. Aylık faaliyetlerimiz hakkında teşkilat mensuplarımızın bilgilendirildiği ve aynı zamanda bir eğitim vazifesi gören il danışma meclislerimiz; Türkiye gündemi ve dünya gündemini de yakından ele almamızı sağlamaktadır.
Kahraman Ordumuz; Barış Pınarı Harekâtı'yla uluslararası hukuktan kaynaklanan meşru müdafaa hakkını kullanmış ve Suriye'nin kuzeyindeki terörist yapıyı akamete uğratarak ülkemizin sınır güvenliğini muhafaza altına almıştır.
Sahada kahraman ordumuzun yürüttüğü etkin mücadele, masada güçlü Liderimiz ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın iradesi, kararlı ve dik duruşu ile Türkiye'nin mutlak zaferine dönüşmüştür.
Dünyanın en güzel ama bir o kadar da en zor coğrafyasında, vatanımızın güvenliği, milletimizin huzur ve refahı İçin canla başla mücadele eden başta Sayın Cumhurbaşkanımız ve Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, kahraman Mehmetçiğimize, davamızın ardında dimdik duran teşkilat mensuplarımıza minnet ve şükranlarımı sunuyorum.
Sonuna kadar Liderimizle birlikte olmaya devam edeceğiz ve bu Aziz Millete hak ettiği hizmetleri sunmaktan geri durmayacağız. Rabbim yar ve yardımcımız olsun!"

Milletvekilimizin gönderdiği mesajın okunması ardından sırasıyla, Babaeski İlçe Başkanımız Fatih Yağcı, Demirköy Belediye Başkanımız Recep Gün ve İl Genel Meclisi Üyemiz Nihat Sağlam konuşmalarını yaptı. Sonrasında İl'in Birim Faaliyet, İl Kadın Kollarının faaliyet v Gençlik Kollarımızın faaliyet raporları okundu. İstek, dilek ve öneriler sonrasında İl Başkanımız Alper Çiler'in konuşmasıyla program sonra erdi.

 

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.